2017-2018 Yılı Protherm Klima Bakım Fiyatları

 

 0850 840 9 212

 

 

Döviz Kurları

 
Protherm Kombi Servisi

 

 
2017-2018 Yılı Klima Bakım Fiyatları

Değerli Protherm Müşterisine;

Protherm klima servisi, satış sonrası servis hizmetlerindeki ayrıcalıklarını şu şekilde tanımlar:
Cihaz satışı, müşteri ilişkilerinde bir son olmayıp, esasen uzun vadeli karşılıklı güven ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan bir başlangıçtır.
Bakım hizmetlerindeki anlayışımız, “görüntü bakımı” olarak tabir edilen cihazın genel temizliğinden ibaret olmayıp;
“öngörülü bakım” mantığıyla olası problemlerin bakım esnasında çözümlenmesidir. Böylelikle büyük maliyetli arızalar ve imalat ile konfor kayıpları önlenebilir.

Protherm Klima Bakımında Yapılması Gerekenler

Mevsim geçişlerinde yapılan bakımlar, yıllık bakım olarak adlandırılabilir. Bu bakıma kadar olan bakımlar, kullanıcılar tarafından rahatlıkla yapılabilecek bakımlardır. Ancak bu bakım, mutlaka klima yetkili servisleri tarafından yapılması gereken bakımlardır. Bu bakımda yapılabilecekler ise şunlardır : • İç ünite fitre temizliği. • İç ünite serpantinlerinin kimyasallar ile dezenfekte edilmesi ve yıkanması. • İç ünite kablo bağlantıları, fan balans kontrolü, akım, güç ölçümleri. • Dış ünite serpantinlerinin kimyasallar ile dezenfekte edilmesi ve yıkanması. • Kompresör ve fan motoru akım ve güç ölçümleri. • Elektronik kart testi. • Gaz basıncı kontrol edilmeli eksikse gaz şarjı yapılması. • Bakır boru tesisatında ezilme veya kaçak var mı kontrolleri. • Kapasitör ölçümü yapılmalıdır

Son olarak klimanızın çalışması test edilir ve müşteriye çalışır şekilde teslim edilir.

 

Öngörülebilir arıza oluşumlarını engellemek,güveli,verimli ve ekonomik yakıt tüketimi için Protherm Klima Bakımınızı yılda 1 kere periyodik olarak mutlaka yaptırın !.

Bu kapsamda siz değerli müşterilerimizin servise ihtiyaç duyduğu durumlarda,size en yakın servisi belirlemek

üzere Çağrı Merkezi ileiletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Servisler cihaz ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan  ve  kullanıcının yapması gereken bir işlemi yaparak cihazı çalıştırmış olsalar da yine servis ücreti alacaklardır.Bu ücret Servisin sizin için ayırdığı zaman ve yol giderlerinin karşılığıdır.

2017 Petek Temizleme Fiyatları

2018 Petek Temizleme Fiyatları

Tüm Protherm Kampanyaları İçin Tıklayın